Jen to, co je perfektní, je pro nás dostatečně dobré

  • Kadeřnictví
  • Kosmetika
  • Péče o řasy
  • Péče o obočí

KADEŘNICTVÍ

V našem kadeřnictví Vám nabízíme kvalitní péči o Vaše vlasy. Pracujeme s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional a nabízíme kompletní služby pro ženy, muže i děti. Schwarzkopf je značka pro vlasové profesionály, která působí na trhu více než 120 let. Od roku 2020 jsme rozšířili nabídku o péči vlasovou kosmetikou ColorWow a Maria Nila. Maria Nila je 100% veganská kosmetika bez sulfátů a barviv. ColorWow je nadčasová kosmetika svými produkty pro chemicky barvené a zatěžované vlasy.
 

KOSMETIKA

V našem kosmetickém salónu používáme pouze luxusní kosmetické přípravky značky SynCare a Meditime. Vyzkoušejte péči této luxusní kosmetiky používané odborníky po celém světě. Vybrat si můžete jak z jednotlivých ošetření dle Vašeho konkrétního problému či Vaší individuální potřeby, tak z doporučených terapií, které kombinují profesionální péči ve studiu s domácí péčí tak, aby se docílilo požadovaných výsledků - krásné a zdravé pleti.

PÉČE O ŘASY

Nabízíme úpravy, tvarování a barvení obočí od zkušených profesionálů. V nabídce naleznete také prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato metoda spočívá v aplikaci syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy pomocí speciálního lepidla. Každá řasa krásně splyne s Vaší přírodní řasou a Vy ušetříte čas s každodenním líčením, i starosti s rozmazanou řasenkou.

Péče o obočí

U nás provádíme klasickou úpravu obočí s barvením, tak i velmi žádanou úpravu, kterou je laminace obočí. Fixace do požadovaného tvaru, která vydrží až 6 týdnů. Další oblíbenou úpravou obočí je microblading (permanentní make-up)   nebo-li vláskování obočí. Přijďte relaxovat během procedury a těšte se jak z dobrého výsledku, tak odpočinku v příjemném prostředí salonu krásy Studia Profil. Těšíme se na Vás!