Jen to, co je perfektní, je pro nás dostatečně dobré

  • Kadeřnictví
  • Kosmetika
  • Řasy a obočí
  • Masáže

KADEŘNICTVÍ

V našem kadeřnictví Vám nabízíme kvalitní péči o Vaše vlasy. Pracujeme s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional a nabízíme kompletní služby pro ženy, muže i děti. Schwarzkopf je značka pro vlasové profesionály, která působí na trhu více než 120 let. Od roku 2020 jsme rozšířili nabídku o péči vlasovou kosmetikou ColorWow a Maria Nila. Maria Nila je 100% veganská kosmetika bez sulfátů a barviv. ColorWow je nadčasová kosmetika svými produkty pro chemicky barvené a zatěžované vlasy.
 

KOSMETIKA

 

V našem kosmetickém salónu používáme pouze luxusní kosmetické přípravky značky SynCare, Meditime a Pevonia. Vyzkoušejte péči této luxusní kosmetiky používané odborníky po celém světě.
Vybrat si můžete jak z jednotlivých ošetření dle Vašeho konkrétního problému či Vaší individuální potřeby, tak z doporučených terapií, které kombinují profesionální péči ve studiu s domácí péčí tak, aby se docílilo požadovaných výsledků - krásné a zdravé pleti.

ŘASY A OBOČÍ

 

Nabízíme úpravy, tvarování a barvení obočí od zkušených profesionálů. V nabídce naleznete také prodlužování řas metodou řasa na řasu a volume metodu. Tato metoda spočívá v aplikaci syntetických řas nebo trsů různých délek na jednotlivé přírodní řasy pomocí speciálního lepidla. Každá řasa krásně splyne s Vaší přírodní řasou a Vy ušetříte čas s každodenním líčením, i starosti s rozmazanou řasenkou.

Služba Lash Lifting a Lash Lifting Botox Bomb je dokonalou přírodní úpravou řas, natočení do požadovaného tvaru a výživa. Efekt optického zvětšení oka je dokonalý.

Péči o obočí provádíme klasickou úpravu obočí s barvením, tak i oblíbenou metodu laminace obočí s barvením. Nadále NOVINKU úpravu obočí s barvením hennou (Henna Brows). 

Další oblíbenou úpravou obočí je microblading nebo-li vláskování obočí.

Přijďte vyzkoušet kteroukoliv metodu na úpravu řas obočí a my Vám zaručíme kvalitní výkon našich stylistek v příjemném prostředí salonu krásy Studia Profil.

Masáže

 

U nás provádíme klasickou hloubkovou masáž zad a celého těla. 

Přijďte relaxovat během procedury a těšte se jak z dobrého výsledku, tak odpočinku v příjemném prostředí salonu krásy Studia Profil. Těšíme se na Vás!